Adres
Dumlupınar mah.Kızılırmak cad.No:10/13
Nilüfer-Bursa
Tüm soru ve önerileriniz için Email adresimiz 7-24 hizmetinizde!!
Yandaki formu doldurabilir
yada bize mail gönderebilirsiniz. destek@aracmuayenen.com
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma 09:00 - 21:00 Cumartesi-Pazar 10:00 - 21:00
Pbx
0(850) 304 53 65


Türkiyenin Rakipsiz Araç Muayene Randevu Sistemi

BRN ARAÇ MUAYENE RANDEVU DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
img
Çok Hızlı Randevu

Araç Muayene Randevunuz
1 dakikada hizmetinizde.

Ödüllü Destek Hattı

Tüm soru ve önerileriniz için
destek ekibimiz hizmetinizde.

Yüzlerce Muayene İstasyonu

Uzman ekibimiz sizler için en
uygun istasyondan randevunuzu alır

ARAÇ MUAYENE ÜCRETLERİ

Araç muayene ücretleri ilgili randevu istasyonları tarafından tahsil edilecektir.Bu ödemelerin kurumumuzla hiç bir ilgisi yoktur.Kurumumuza yapmış olduğunuz ödeme randevu işleminizin danışmanlarımız aracılığıyla gerçekleştirilmesi sebebiyle alınan hizmet ücretidir.

img
1.

1.SINIF ARAÇ GRUBU

Otomobil, Minibüs, Kamyonet, Özel Amaçlı Taşıt, Arazi Taşıtı, Römork ve Yarı Yömork gibi araçların muayene ücreti 2020 yılı için 342 TL olarak belirlenmiştir.Randevu işlemlerinizi hızlıca tamamlamak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

RANDEVU AL
img
02

2.SINIF ARAÇ GRUBU

Otobüs, Kamyon, Çekici, Tanker gibi araçların muayene ücreti 2020 yılı için 462,56 TL olarak belirlenmiştir.Randevu işlemlerinizi hızlıca tamamlamak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

RANDEVU AL
img
03

3.SINIF GRUBU

Traktör (Römorklu / Römorksuz), Motosiklet ve Motorlu Bisiklet gibi araçların muayene ücretleri 2020 yılı için 174,64 TL olarak belirlenmiştir.Randevu işlemlerinizi hızlıca tamamlamak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

RANDEVU AL
img
04

ÖNEMLİ BİLGİLER

Binek otomobil, resmi otomobil ve bu araçların römorkları ilk 3 yaş sonrasında her 2 yılda bir muayene edilir. Lastik tekerlekli traktörler ve römorkları ilk 3 yaş ve sonrası her 3 yılda bir muayene edilir. Diğer motorlu araçlar sınıfında yer alan taksi, kamyon, otobüs vb. ticari araçlar ve römorkları ilk 1 yaş sonrasında yılda bir kez muayene edilir. Motosiklet vb. iki ya da üç tekerlekli araçlar ve römorkları ilk 3 yaş ve sonrası her 2 yılda bir kez araç muayenesinden geçer.

RANDEVU AL
img